Torby reklamowe – wyjątkowa okazja.

torba reklamowaSzanowni Państwo. Zapraszamy do nowo otwartego sklepu „Advertising”. Nasz sklep znajduje się na ulicy Wojska Polskiego w Krakowie. Zajmujemy się przede wszystkim reklamą dla małych i dużych.

W ofercie „Advertising” znajdą Państwo wszystko co jest potrzebne do efektywnej reklamy swoich produktów. Oferujemy projektowanie, tworzenie oraz sprzedaż różnych gadżetów reklamowych. Specjalizujemy się produkcji kubków, długopisów, breloczków, zapalniczek, skoroszytów oraz rożnego rodzaju toreb reklamowych. Przed produkcją konkretnego gadżetu zawsze korzystamy z porad specjalistów z dziedziny marketingu oraz wybitnych plastyków. Po stworzeniu wstępnego projektu zawsze konsultujemy go następnie ze zleceniodawcom. Następnie uwzględniamy wszystkie wskazówki i oczekiwania zleceniodawcy. Tylko w przypadku pełnej akceptacji projektu, przechodzimy do jego wykonania. Wśród oferty naszych gadżetów największą popularnością cieszą się torby reklamowe. Najczęściej wykonujemy je z papieru, folii lub materiału. Torby reklamowe z papieru produkowane są we wszystkich rozmiarach. Drukowanie torb tego typu odbywa się na papierze najwyższej jakości. Do wyboru maja Państwo całą gamę kolorów, czcionek oraz dodatków. Oferta dotycząca toreb reklamowych z folii również jest bardzo różnorodna. Przewaga tego typu toreb nad ich papierowymi odpowiednikami polega na większej wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Natomiast torby reklamowe z materiału produkowane są z najwyższej jakości bawełny.

Produkujemy je w standardowych rozmiarach i trzech kolorach: beżowym, czerwonym oraz niebieskim. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu „Advertising” i skorzystania z naszej oferty.