Miejsce regeneracji przekładni kierowniczej w Nowym Sączu

Ostatnio miałam termin przeglądu swojego samochodu. Staram się zawsze pilnować wszystkich terminów, więc od dawna miałam umówione spotkanie w moim ulubionym warsztacie. Samochód mam od trzech lat, ale przyznam się, że nie mam za dużego pojęcia, jeśli chodzi o naprawę auta czy jakieś potrzebne konserwacje.

Najtańsza w Nowym Sączu regeneracja przekładni kierowniczej

regeneracja przekładni kierowniczej Nowy SączPo przeglądzie okazało się, że jest jakaś usterka w przekładni kierowniczej. Nie za dużo mi to mówiło, ale faktycznie, kiedy mechanik, o tym wspomniał, przypomniało mi się, że ostatnio czułam duży luz na kierownicy. W momencie skręcania musiałam czasami mocniej skręcić kierownicą, żeby samochód w ogóle chciał wykonać manewr. Jakoś zupełnie o tym zapomniałam, bo ta sytuacja zdarzała się raz na jakiś czas. Mechanik dał mi namiar na specjalistyczny warsztat, dla którego regeneracja przekładni kierowniczej Nowy Sącz to miejsce, gdzie znajduje się ten warsztat. Mieszkamy z dala od Nowego Sącza, ale nie ma problemu, żeby taką przekładnię wysłać pocztą. Na miejscu przejdzie kompleksową obserwację i zdiagnozują w czym tkwi problem. Każdy podzespół z przekładni jest kompleksowo sprawdzany. Dzięki temu mamy gwarancję, że usługa będzie wykonana solidnie i dokładnie. Cały etap regeneracji ma trwać tylko jeden dzień, więc tak naprawdę w kilka dni będę miała naprawiony samochód gotowy do jazdy. Oczywiście skorzystałam z tej usługi i nie żałuję.

Kiedy wróciłam z warsztatu naczytałam się, jak niebezpieczna może się okazać jakakolwiek usterka w przekładni, więc całe szczęście, że mechanik samochodowy podczas przeglądu wyhaczył usterkę. Nie chcę myśleć co mogło by się stać gdybym zbagatelizowała tę sytuację. A tak za niewielkie pieniędzy mogę bezpiecznie wyjechać znowu na drogę.