Meble kuchenne Bydgoszcz – okazja cenowa.

meble kuchenneW ostatnim numerze bydgoskiego dwutygodnika „Bydgoszcz News ” na stronach poświęconych reklamom oraz drobnym obwieszczeniom, przeczytać można było między innym ogłoszenie zatytułowane: „Meble kuchenne – okazja cenowa”.

Sama treść ogłoszenia brzmiała w sposób następujący: „Jeżeli planujecie Państwo zakup profesjonalnie wykonanych i niedrogich mebli kuchennych, to mamy dla Państwa idealną wręcz propozycję naszej firmy „Dobra Kuchnia”. Nasze przedsiębiorstwo produkcją mebli kuchennych, zarówno gotowych, jak i na wymiar, zajmuje się od dwunastu już lat. Ten długi okres naszego funkcjonowania na rynku, pozwolił nam na zdobycie sporego doświadczenia w branży meblowej oraz znacznej liczby zadowolonych klientów. Produkowane przez nas meble kuchenne odznaczają się między innymi dobrą jakością, solidnością, trwałością oraz niepowtarzalną kolorystyką i wzornictwem. Na wszystkie rodzaje mebli kuchennych naszej firmie, otrzymacie Państwo dożywotnią gwarancję producencką. W produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy najwyższej klasy i odpowiednio spreparowane drewno, takie jak: dąb, cis, jawor, czy jesion. Warto również pamiętać, ze nasze przedsiębiorstwo w produkcji meblowej korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, dzięki którym nasze wyroby cieszą się tak dużą popularnością. W miesiącach od kwietnia do sierpnia, dla osób, które skorzystają z naszej oferty, przygotowaliśmy specjalne, dwudziestoprocentowe upusty na wszystkie modele naszych mebli. Zainteresowane naszą propozycją osoby zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego, który znajduje się przy ulicy Wąskiej dwanaście w Bydgoszczy. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od ósmej do osiemnastej, a w soboty od ósmej do dwudziestej”.

Wnioskując po sporej liczbie osób zainteresowanych ofertą firmy Dobra Kuchnia”, stwierdzić należy, iż ogłoszenie zatytułowane „Meble kuchenne Bydgoszcz – okazja cenowa” zrobiło spore wrażenie.