Kuchnie na wymiar Bydgoszcz – promocja majowa.

W ostatnim dodatku do lokalnej gazety „Bydgoszcz i okolice” przeczytać można było ogłoszenie zatytułowane „Kuchnie na wymiar Bydgoszcz – promocja majowa”. Dalsza część ogłoszenia brzmiała następująco: „Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnej i niedrogiej kuchni na wymiar, to przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę.

meble kuchenne na wymiarNasza firma: „Bydgoska Kuchnia” istnieje na rynku od roku dwa tysiące pierwszego. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz zyskaliśmy spore grono usatysfakcjonowanych naszymi wyrobami klientów. Produkowane przez nas kuchnie na wymiar charakteryzują się solidnością wykonania, trwałością, elegancją oraz oryginalnością i niepowtarzalnością stylu. Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy najnowszej klasy sprzęt renomowanych zachodnich firm. Oferowane przez nas kuchnie na wymiar odznaczają się ponadto ciekawą kolorystyką oraz bogatym wzornictwem. Z tej racji, że do produkcji naszych mebli wykorzystujemy najlepszej klasy drewno, takie jak: dąb, czy jesion, to udzielamy na nie dożywotniej gwarancji producenckiej. W miesiącu maj, na nasze wyroby kuchenne przewidujemy wysokie rabaty, dochodzące nawet do siedemdziesięciu procent podstawowej ceny.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego, mieszczącego się przy ulicy Królowej Jadwigi dwanaście A w Warszawie.

Sklep nasz czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od dziesiątej do osiemnastej, a w soboty od dziesiątej do szesnastej”. Wnioskując po tłumach zainteresowanych, jakie w ubiegłym tygodniu odwiedziły „Bydgoską Kuchnię” wnioskować należy, że ogłoszenie zatytułowane: „Kuchnie na wymiar Bydgoszcz – promocja majowa” zrobiło wrażenie.

Źródło: http://meble-sobolewski.pl