Dobra impreza firmowa

Bycie liderem zespołu jest dla mnie bardzo odpowiedzialną funkcją, jaką pełnię w firmie. Odpowiadam nie tylko za odpowiedni podział pracy, ale i za to, by pracownicy w moim zespole czuli się dobrze. Jako że ostatnio zatrudniliśmy kilka nowych osób, chciałem im pomóc lepiej odnaleźć się w zespole. W związku z tym wpadłem z szefem na pomysł, by zorganizować imprezę integracyjną dla mojego działu.

Integracja zespołu na imprezie firmowej

wystrzałowa impreza integracyjna - wielkopolskaKiedy obejmowałem stanowisko lidera zespołu, byłem tym faktem niezwykle podekscytowany. Czułem, że otwiera się w mojej karierze nowy rozdział. Delegowanie pracy grupie ludzi było bowiem niezwykle odpowiedzialne, dlatego cieszę się, że szef postanowił mi zaufać. Ostatnio do mojego zespołu zostało zatrudnionych parę nowych osób. Nie zauważyłem, by od razu się odnaleźli w moim zespole, dlatego też chciałem im pomóc. Pogadałem z szefem, a ten wyraził zgodę na organizację integracji. Dlatego też zmobilizowałem się i postanowiłem poszukać firmy, w której ofercie znajduje się wystrzałowa impreza integracyjna – Wielkopolska to naprawdę duży region, dlatego też nie miałem problemu ze znalezieniem tego typu firmy. Postanowiłem nawiązać współpracę z tą, która była najbardziej chwalona przez osoby, które skorzystały już z jej oferty. Skontaktowałem się więc z przedstawicielem tej firmy, by ustalić szczegóły imprezy integracyjnej dla ludzi z mojego zespołu.

Teraz kiedy jesteśmy już po imprezie integracyjnej, widzę zmianę. Osoby z mojego zespołu zdają się po prostu siebie lubić. Spędzają razem przerwy na lunch i żartują. Jest zupełnie inaczej niż przed tą imprezą. Jestem również bardzo zadowolony z usług firmy, która nam tę imprezę zorganizowała. Było to naprawdę coś wielkiego. Cieszę się, że podjąłem taką decyzję.