Zamówiony żyrandol był idealny

Dzisiaj mąż przygotował dla mnie niespodziankę. Zostałam dzisiaj w domu bo nie miałam żadnych zajęć na uczelni. Mąż o wszystkim wiedział i około godziny dziesiątej zadzwonił do mnie, że za chwilę będzie kurier i żebym na niego poczekała i nigdzie nie wychodziła. Dzisiaj planowałam sobie odpocząć, zrobić domowe spa a później chciałam pojechać do galerii i kupić sobie coś do ubrania.

Mąż zamówił dla mnie żyrandol

żyrandole sklep internetowyMąż przez telefon nie chciał mi powiedzieć co kurier przywiezie. Miałam paczkę odpakować i dać mu znać. Już nie mogłam się kuriera doczekać. Lubię takie niespodzianki. Kiedy kurier pojawił się u mnie powiedział, że wszystko jest rozliczone i podziękowałam mu za dostarczenie sporego kartonu na nasze drugie piętro. Znam tego kuriera obsługuje nasz rejon już długi czas i zawsze można się z nim dogadać. Kiedy odpakowałam paczkę nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Mąż zamówił do naszego mieszkania żyrandole. Jakiś czas temu oglądaliśmy go wspólnie w sklepie. Bardzo mi się spodobał ale nie było go na stanie. Później temat ucichł i jakoś odpuściliśmy poszukiwania i nie dopytywaliśmy się w sklepie czy już jest dostępny. Zadzwoniłam do męża żeby powiedzieć, że żyrandol dojechał w dobrym stanie. Pięknie wygląda i bardzo mi się podoba. Romek zamówił żyrandol przez Internet. Okazuje się, że kupując żyrandole sklep internetowy można sporo zaoszczędzić.

Ten sam żyrandol oglądany przez nas w sklepie był sporo droższy. Mąż natknął się na ten sklep internetowy przez przypadek ale dzięki temu udało mu się zrobić mi super niespodziankę. On idealnie pasował do naszego wnętrza. Kiedy Romek pojawił się w domu jak tylko zjadł obiad od razu zamontował żyrandol do sufitu. To nie było skomplikowane. On zna się na wielu rzeczach i wszystko wykonuje bardzo dobrze.