Kiedy zbliżały się wielkimi krokami letnie miesiące, dogadaliśmy się z żoną, by wziąć urlop w jednym terminie. Chcieliśmy bowiem zabrać dzieci na wakacje. Zależało nam, by tym razem pojechać w góry na dłużej. W związku z tym podjęliśmy decyzję o wynajęciu góralskiego domku w samym sercu polskich Tatr, czyli w Zakopanem. Chcieliśmy tam bowiem spędzić wspaniały czas.

Domek góralski w Zakopanem na wakacje

góralskie domki zakopaneCałą rodziną czekaliśmy na zbliżające wakacje. Już wiosną obiecaliśmy z żoną dzieciakom, że wybierzemy się na długi urlop w góry. Gdy załatwiliśmy urlopy w pracy, przystąpiliśmy z małżonką do poszukiwania noclegu na cały ten czas. Chcieliśmy, by miejsce, w którym się zatrzymamy, nawiązywało klimatem do gór. Dlatego też obiektem naszego zainteresowania były góralskie domki Zakopane to stolica polskich Tatr. Chcieliśmy więc jak najbardziej przekazać naszym dzieciom ten klimat, w związku z czym szukaliśmy noclegu w domkach góralskich. Znaleźliśmy kilka, które najbardziej nam odpowiadały. Skontaktowaliśmy się z ich właścicielami i jeden z nich potwierdził, że ma wolny termin w interesującym nas terminie. Niezmiernie nas to ucieszyło. Nie zwlekaliśmy z decyzją i wpłaciliśmy zaliczkę pod wynajem tego domku na nasze wakacje. Kiedy pokazaliśmy z żoną naszym dzieciom zdjęcia domku, w którym się zatrzymamy, zauważyliśmy na ich twarzach autentyczną radość. Góralski klimat musiał przypaść im do gustu!

Teraz kiedy wróciliśmy już z wakacji w Zakopanem, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nocleg w góralskim domku był dla nas dużą przygodą! Przesiąknęliśmy góralskim klimatem, co bardzo nam się podobało. Z pewnością będziemy polecać ten zakopiański domek naszym znajomym, którzy będą chcieli spędzić ze swoimi dzieciakami wakacje w stolicy polskich Tatr.

Related Posts