Udany prezent dla rodzeństwa

Za tydzień mam jechać do siostry, dawno się nie widzieliśmy – jeszcze na dodatek ma dwójkę dzieci, którym też coś wypadało kupić. Tylko jaką zabawkę kupić? W dzisiejszych czasach dzieci mają wszystko – dobrze, że ma dwójkę synów to chociaż mogę kupić tą samą zabawkę i nie będzie kłótni nawet między nimi. A na pewno siostra nawet się ucieszy, że coś im przywiozłem.

Koparki – poręczny prezent na każdą okazję

zdalnie sterowane koparki catTak więc usiadłem przed komputerem i zacząłem szukać alternatyw dla tej dwójki braci. Na pewno musi być to elektryczne, bo dzieci są wymagające z tego co słyszałem od siostry. Więc za szukając za jej wskazówkami przekopałem chyba pół internetu, aż w końcu znalazłem zdalnie sterowane koparki CAT. Dzieciaki tego na pewno nie mają u siebie i jestem tego pewny, że będą zadowoleni z prezentu od wujka. W końcu są one bardzo dobrze odwzorowane, są duże żółte z czarnymi charakterystycznymi elementami. Kółka są gumowe, czyli na spokojnie po piachu, błocie będą mogli na spokojnie koparkę wprowadzić i wykopać tam dziurę. Zabawka jest wodoodporna więc może śmiało mieć kontakt z wodą i problemem też nie jest deszcz jak by siostrze od tak wyszli na ogródek w taką pogodę. Można włączyć światła, koparka jest na akumulator więc na pewno będzie dłużej działał i siostra nie będzie musiała martwić się o baterie. Pilot sam w sobie jest prosty w obsłudze, więc dzieci bez problemu ograną specyfikę prowadzenia takiej zabawki. I co teraz jest ważne są na stanie w sklepie stacjonarnym więc nie muszę czekać na przesyłkę.

Wizyta u siostry była dobrą odmianą od codziennego życia, dzięki tym koparką mogłem na spokojnie pogadać z siostrą. A prezent sam w sobie był strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o gusta bliźniaków. Jak dostali te koparki to nagle dzieci znikły i się śmiejąc bawiły się prezentami.